Ostatnio rozegrane mecze

Data Grupa Wygrany Przegrany Set 1 Set 2 Tie-break Punkty
14.09 Dabro - Stempień Głowacz Artur Podliński Marcin 6:1 6:3 - 3:0
12.09 Wimbledon Bugaj Szymon Głowacki Tomasz 6:2 6:0 - 3:0
12.09 Roland Garros Maroszyk Jakub Kocięcki Wojciech 6:3 7:5 - 3:0
11.09 US Open Zamarja Arkadiusz Szczepański Zbigniew 6:3 6:3 - 3:0
11.09 US Open Jarosiewicz Dariusz Burdyło Krzysztof 6:4 7:5 - 3:0
11.09 Wimbledon Krajewski Mateusz Domański Andrzej 6:4 1:6 10:6 2:1
10.09 Wimbledon Korwek Michał Krzewicki Leszek 6:0 7:5 - 3:0
10.09 Wimbledon Klicki Jakub Fiedorowicz Kacper 4:6 6:4 10:3 2:1
09.09 Roland Garros Borowski Jakub Rutkowski Mariusz 6:3 6:3 - 3:0
09.09 Roland Garros Kalinowski Przemek Pachucki Robert 3:6 6:1 10:5 2:1


TOP 5 Grupa Dabro - Stempień


Miejsce Zawodnik Punkty Mecze Wygranych Przegranych
1. Umbras Marcin 23 8 8 0
2. Jacyszyn Wojciech 20 7 7 0
3. Roszkowski Marek 15 5 5 0
4. Stempień Bartosz 14 5 5 0
5. Dąbrowski Paweł 14 9 5 4


TOP 5 Grupa Roland Garros


Miejsce Zawodnik Punkty Mecze Wygranych Przegranych
1. Wiśniewski Andrzej 36 15 14 1
2. Maroszyk Jakub 31 17 12 5
3. Gryszczuk Piotr 31 12 11 1
4. Amielańczyk Włodzimierz 28 12 9 3
5. Rutkowski Mariusz 27 15 10 5


TOP 5 Grupa Wimbledon


Miejsce Zawodnik Punkty Mecze Wygranych Przegranych
1. Korwek Michał 42 17 16 1
2. Bugaj Szymon 39 15 13 2
3. Karowiec Krzysztof 29 13 9 4
4. Krajewski Mateusz 23 9 8 1
5. Romański Jacek 23 15 8 7


TOP 5 Grupa US Open


Miejsce Zawodnik Punkty Mecze Wygranych Przegranych
1. Nowogórski Dariusz 32 12 10 2
2. Giergielewicz Jarosław 29 10 10 0
3. Oprus Marek 26 11 9 2
4. Zamarja Arkadiusz 20 10 7 3
5. Szczepański Zbigniew 16 9 5 4


Warmińsko-Mazurska Amatorska Liga Tenisowa Olsztyn

 

W sobotę 11.05 na kortach Jodłowa Olsztyn odbył się Tie-breakowy Turniej otwierający WARMIŃSKO-MAZURSKĄ AMATORSKĄ LIGĘ TENISOWĄ WM ALT - wspólną inicjatywę środowisk tenisowych Jakubowa i Jodłowej, w której udział bierze 80 tenisistów, podzielonych na cztery grupy. Turniej otwarcia WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ LIGI TENISOWEJ Wyniki turnieju otwarcia